افتتاح شناور هفتاد تنی شرکت دانش بنیان فناوران سیراف

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور در شرکت دانش بنیان فناوران سیراف درشهرک صنعتی پرند، با رونمایی از شناور هفتاد تنی دریا بندر، گفت: این شناور با تجهیزات استاندارد و طی هشت ماه ساخته شده است.

دکتر سلطانی با بیان این مطلب افزود: این امرنشان دهنده سرعت و توان فناوری شرکت های ابرانی است و چنانکه شرکت های دانش بنیان به طور مستمر از پشتوانه مالی مناسب برخوردارباشند ازظرفیت بسیارمطلوبی برای تامین نیازهای صنعتی کشوربرخوردارند.

درمراسم رونمایی از این شناور رییس صندوق نوآوری و شکوفایی تصریح کرد: دریافت تسهیلات نظیر وام، لیزینگ، ضمانت نامه، و حتی امکان مشارکت مالی صندوق برای همه شرکت های دانش بنیان مهیا است و صندوق اماده ارایه بیش از بیست و دو نوع خدمت به شرکت های دانش بنیان خصوصی وتعاونی است. دکتر سلطانی افزود: تعدادشرکت های دانش بنیان باسرعت مناسبی درحال افزایش است وبه همین علت صندوق نوآوری و شکوفایی نیز تمهیدات تامین مالی این شرکت هارابادقت  وحساسیت  پیگیری میکند تا این شرکت ها  نگرانی از بابت حمایت های صندوق نداشته باشند.

به گزارش روابط عمومی صندوق نواوری وشکوفایی، شناور یادشده به سفارش شرکت تاید واتر و با لیزینگ صندوق نواوری وشکوفایی ساخته شده است. شرکت مزبوردر هیجدهم بهمن ٩٦ قرارداد ساخت دو شناور هفتاد تنی مشابه شناور یادشده را باکشور قطر به امضا رساند و شناور افتتاح شده درهفته اینده در بندرانزلی به آب انداخته خواهدشد.

منبع:اقتصادنیوز

Leave A Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *