فهرست شرکت های دانش بنیان

5 دیدگاه در “فهرست شرکت های دانش بنیان”

 1. مهرپرور پاسخ دادن

  با سلام و وقت بخیر و تشکر از سایت پربار شما
  اینجانب دانشجوی دکتری اقتصاد دانشگاه تهران هستم و موضوع رساله ام “موانع توسعه بازار محصولات دانش بنیان” است. نیاز به دسترسی به اطلاعات شرکتهای دانش بنیان در زمینه گیاهان دارویی هستم. برای دریافت اطلاعات اولیه مربوط به شرکتها مراجعه حضوری به معاونت علمی ریاست جمهوری داشتم، اما گفته شد که این اطلاعات محرمانه هستند. میخواستم در صورت امکان راهنمایی کنید چطور میتوانم به اطلاعات مشابه فایل اکسلی که در سایت شما وجود دارد برای شرکتهای فعال در زمینه گیاهان دارویی دسترسی پیدا کنم.

  باسپاس
  الهام مهرپرور
  دانشجوی اقتصاد بازاریابی

 2. سید صابر پاسخ دادن

  با سلام و احترام فراوان
  من دوره ی کارشناسی خودمو در دانشگاه دولتی پس از ۸ ترم تمام کردم . این سوال رو دارم که آیا با مدرک کارشناسی پیوسته پس از گذراندن حداقل ۶ ماه کار تمام وقت با رد شدن بیمه کامل ، دوره ی خدمت خودم رو در این شرکت که کار می کنم بگذرونم ؟

 3. مرتضی پاسخ دادن

  سلام و خسته نباشید
  من در حدود یک سال پیش در یک شرکت دانش بنیان مشغول کار بودم که به دلیل نقل مکان کردن شرکت به شهر دیگر و همچنین کاهش نیرو سبب بیرون امدن من از شرکت شد و من جهت بیمه بیکاری به تامین اجتماعی رفتم ولی پس از ۷ ماه گفتن بیمه بیکاری به شما تعلق نمیگره و به دلیل اینکه شرکت های دانش بنیان مشمول قانون بیمه بیکاری نمی شوند
  میخواستم بدونم که به چه دلیل شرکت های دانش بنیان مشمول قانون بیمه بیکاری نمی شوند و کسی که این قانون رو گذاشته چه امتیازی برای کارگر قائل شده است ؟ تا جایی که من میدونم میزان بیمه ای که ما میدادیم به اندازه شرکت های غیر دانش بنیان هست
  منتظر سئوال خودم هستم
  ممنون و متشکر

 4. محمد پاسخ دادن

  با سلام. پزشک درمانگر اعتیاد هستم. استدعا دارم راهنمایی بفرمایید برای ساخت داروهایی که نیاز به آزاد شدن تدریجی در بدن در طی یکماه و بیشتر میباشد، میبایست با کجا تماس بگیرم؟ مثلا ترکیب دارو با پلی لاکتید کو گلیکوییدها یا استفاده از پلت ها.

نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری با علامت * مشخص شده است.

دانش بنیان 24