کارگزاران صندوق نوآوری و شکوفایی

صندوق نوآوری و شکوفایی از طریق کارگزاران خود خدمات مصوب را به دست متقاضیان می رسانند. حدود خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی که برای طرح ها و شرکت های دانش بنیان متقاضی از طریق کارگزاری انجام می شود، شامل پنج گروه خدمات ارزیابی (مانند ارزیابی فنی و اقتصادی) خدمات تحلیل­گری (مانند تجزیه و تحلیل بازار)، خدمات مدیریت (مانند مشاوره های مهندسی و مدیریتی)، خدمات مالی و اعتباری (مانند عاملیت مالی و اعتبارسنجی) و سایر خدمات (حقوقی، استاندارد) مورد نیاز صندوق خواهد بود.

در این بین خدمت ارزیابی فنی-اقتصادی به منظور ارائه تسهیلات مالی بسیار حائز اهمیت است. کارگزاران متعددی در این زمینه به فعالیت می پردازند که در عین حال که در ایجاد و تکمیل اکوسیستم دانش بنیان کشور بسیار نقش پررنگی دارند، ایرادات و نواقصات زیادی نیز متوجه این شرکت ها است. از بزرگترین ایرادات این شرکت ها عدم توازن در ارزیابی های صورت گرفته و در حقیقت سلیقه-محور بودن این ارزیابی هاست. به عنوان مثال مدت زمان ارزیابی و تکمیل گزارش اعتباری که برای بسیاری از شرکت ها بسیار حائز اهمیت است، می تواند از کمتر از ۱ ماه تا چندین ماه متغیر باشد.

به زودی لیست کارگزاران در این قسمت ارائه خواهد شد.

2 دیدگاه در “کارگزاران صندوق نوآوری و شکوفایی”

 1. ih95 پاسخ دادن

  با سلام.چرا کسی تلفن های صندوق نوآوری را پاسخ نمیدهد؟مدارک ما تکیمل و سه هفته است منتظریم!
  برای بحث کارگزاری صندوق چگونه اقدام کنیم!؟

  • مدیر سایت پاسخ دادن

   سلام
   اگر برای اخذ تسهیلات اقدام کرده باشید احتمالا به زودی نامه ای از طرف صندوق دریافت خواهید کرد که در آن شرکت شما به یکی از کارگزاری های صندوق ارجاع داده شده است.
   در مورد جواب ندادن صندوق به تلفن های شما باید عرض کنم که معمولا این مشکل در بسیاری از سازمان های ایران وجود دارد، البته قبلا باید از صحت شماره ها اطمینان حاصل کنید.
   در مورد کارگزاری نیز همانطور که عرض شد خود صندوق یکی از کارگزاری های خود را به شما اختصاص خواهد داد.
   امیدورام پاسخ ما جوابگوی سوال شما بوده باشد.
   با تشکر

نظرات و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری با علامت * مشخص شده است.

دانش بنیان 24